Zimné záhradné domčeky

Zateplené záhradné domčeky sú neoddeliteľnou súčasťou modernej záhrady s komfortným využitím počas celého roka.

Môžu byt postavené v rôznych podobách tvarov a dizajnu podla  preferencii zákazníka, s rovnou alebo sedlovou strechou v podobe chatky, s obkladom; červený smrek, tzv. falošný zrub alebo moderné sendvičové panely , s vysunutou alebo zastrešenou terasou, podla vlastných predstáv zákazníka postavíme na mieru.

V základnej cenovej ponuke 300eur./m2 je zahrnuté :

Konštrukcia postavená z kvalitného
ošetreného masívneho smrekového dreva a moderných spojovacích materiálov, obojstranne obložená panelovým systémom OSB s vnútornou 100mm termoizoláciou.

Exteriér OSB s fasádnou difúznou fóliou a obkladom z 12 mm tatranského profilu s rohovými lištami.

Interiérobložený obkladom tatranského profilu s rohovými lištami.

Okná a dvere sú v štandardnom vybavení,
Bežné plastové dvere jedno alebo dvoj krídlové terasové dvere s tepelne izolačným sklom, + dva otváracie plastové okná o rozmeroch 120cm x 100cm v sklopnom a otváracom režime.

Podlaha; zateplená 50 mm polystyrénom a 100 mm termoizoláciou , položená panelmi OSB a 20mm tatranským profilom tzv. dlážkovicou.

Strop; obložený 12 mm tatranským profilom.

Strecha; položená panelmi osb, zateplená 150 mm termoizoláciou, difúzna fólia, hydro izolačná podkladová vrstva, asfaltový strešný šindeľ, okrajový plech s inštaláciou žľabov a odkvapových rúr.

Elektrifikácia: do konštrukcie umiestňujeme inštalačné plastové rúry pripravené na elektrifikáciu.

Výroba panelových systémov prebieha v optimalizovaných podmienkach dielne Brickwood.sk, odkiaľ sú prevezené na miesto určenia, čo umožňuje rýchlu a efektívnu montáž.

V dôsledku individuálnych potrieb a preferencií zákazníka
v cenovej ponuke 300eur/m2 nie je zahrnutá: Doprava materiálu, za ktorú prepravca účtuje 0,60€/km, Úprava podkladového terénu, ochranné a dekoračne nátery, interiérové priečky, zapájanie elektrických rozvodov, vodoinštalácia, a ďalšie nadštandardné materiály alebo služby.

Zároveň tieto služby a materiály zabezpečujeme vo výhodnej cenovej ponuke výroby na mieru.